Promicil - krém na plísně

Promicil - krém na plísně

Dostupnost: Skladem

Rychlé dodání již od 1 dne


Zaplaťte při převzetí


100% originální produkty od výrobce


890 CZK 1 780 CZK

Promicil - krém na plísně pro účinnou léčbu kožních problémů

Jste unaveni neustálým bojem s plísněmi na vaší pokožce? Hledáte účinný prostředek, který Vám pomůže porazit tyto nepříjemné kožní problémy? Máme pro Vás skvělou zprávu! Promicil - krém na plísně je právě ten výrobek, který potřebujete. V tomto článku se dozvíte všechny důležité informace o tomto úžasném krému, který Vám poskytne rychlou a účinnou léčbu.

Co je Promicil a jak funguje?

Promicil je lékem doporučeným dermatology pro léčbu různých typů plísní, které postihují pokožku. Jeho účinná složka tioconazol je známá svými protiplísňovými vlastnostmi. Tioconazol proniká hluboko do pokožky a ničí plísně na buněčné úrovni.

Tento krém je vhodný pro léčbu plísňových infekcí, jako jsou například kandidóza, dermatofytóza, tinea pedis (plíseň nohy), tinea cruris (plíseň na tříslech) a další. Jeho účinek je vidět již po krátké době pravidelného užívání.

Jak používat Promicil?

Použití Promicilu je jednoduché a přímočaré. Před aplikací je důležité postiženou oblast důkladně umýt a osušit. Poté naneste tenkou vrstvu krému na postiženou a okolní pokožku. Důkladně vmasírujte, dokud se krém zcela nevsákne. Opakujte tento postup dvakrát denně, ráno a večer, po dobu minimálně 2 týdnů. Doporučuje se pokračovat v aplikaci ještě několik dní po vymizení příznaků plísně, aby se zamezilo jejímu opětovnému výskytu.

Existují nějaké vedlejší účinky?

Promicil je obecně dobře tolerován a vedlejší účinky jsou vzácné. Někteří lidé však mohou mít alergické reakce na některou z přítomných složek. V takovém případě ihned přestaňte krém používat a poraďte se s odborníkem.

FAQ

Je Promicil vhodný i pro děti?

Ano, Promicil je bezpečný pro použití u dětí od 12 let věku. Před použitím u dětí je však vždy vhodné konzultovat s lékařem.

Kdy mohu očekávat viditelné výsledky?

Promicil poskytuje rychlou úlevu od příznaků plísní. Zlepšení by mělo být patrné již po několika dnech pravidelného užívání. Doporučuje se však pokračovat v aplikaci po dobu minimálně 2 týdnů, i když se symptomy zlepší dříve.

Mohu používat Promicil během těhotenství nebo kojení?

Doporučuje se konzultovat používání Promicilu s lékařem především v těchto obdobích. Bezpečnost používání v těhotenství a kojení nebyla dostatečně prozkoumána.

Kdy přestat používat Promicil?

Používání Promicilu by mělo být ukončeno po dobu nejméně 2 týdnů po vymizení příznaků plísně. Tím se zamezí jejímu opětovnému výskytu.

Promicil je k dispozici ve všech lékárnách bez lékařského předpisu. Pokud stále bojujete s plísňovými infekcemi, neváhejte vyzkoušet tento účinný krém. Vaše pokožka vám bude vděčná za rychlou a účinnou léčbu.

Neexistují žádné hodnocení tohoto produktu.

Napsat recenzi

Související produkty

Removio - gel na papilomy
890 CZK 1 780 CZK
Wow Bust - krém na zvětšení prsou
849 CZK 1 698 CZK
Uncaria Detox - kapky proti parazitům
890 CZK 1 780 CZK
Keto Slim - kapsle na hubnutí
920 CZK 1 840 CZK