Motion Mat - akupunkturní masážní podložka

Motion Mat - akupunkturní masážní podložka

Dostupnost: Skladem

Rychlé dodání již od 1 dne


Zaplaťte při převzetí


100% originální produkty od výrobce


1 573 CZK 3 146 CZK

Motion Mat - akupunkturní masážní podložka

Vítejte na našem webu, kde vám představíme skvělou novinku v oblasti zdraví a relaxace - Motion Mat! Tato akupunkturní masážní podložka je přesně to, po čem jste vždycky toužili. Přinášíme vám nejen dokonalou relaxaci a zklidnění, ale také mnoho dalších zdravotních výhod.

Co je to Motion Mat?

Motion Mat je pokročilý systém akupunkturní masáže, který využívá tisíce mikrotipů, které jsou rozloženy po celé ploše podložky. Tyto mikrotipy jsou inspirovány tradiční čínskou akupunkturou a účinkují na různé reflexní body na těle.

Podložku Motion Mat si můžete položit na zem, nebo ji používat na posteli či křesle. Stačí se na ni lehnout nebo posadit a nechat, aby mikrotipy prováděly svou magii. Tato akupunkturní masáž vám okamžitě poskytne úlevu od stresu, napětí a bolesti.

Jak funguje Motion Mat?

Motion Map funguje na principu akupunktury, což je tradiční metoda léčby, která existuje tisíce let. Podložka obsahuje 5 000 mikrojehliček, které jsou navrženy tak, aby stimulovaly akupunkturní body na těle. Tento kontakt s mikrotipy přináší řadu výhod pro vaše zdraví a blaho.

Jedním z hlavních přínosů Motion Mat je zlepšení krevního oběhu. Stimulace akupunkturních bodů na podložce zvyšuje prokrvení a přivádí kyslík a živiny do oblastí těla, které to nejvíce potřebují. Tím se podporuje regenerace a hojení tkání a zároveň se tlumí záněty a bolesti v daných oblastech.

Tato akupunkturní masáž také působí na nervovou soustavu a pomáhá uvolnit napětí ve svalech. To může vést ke zlepšení spánku, snížení úzkosti a stresu a celkovému pocitu uvolnění a pohody.

Jak Motion Mat pomáhá vašemu zdraví?

Motion Mat má širokou škálu přínosů pro vaše celkové zdraví a pohodu. Zde je několik klíčových výhod, které můžete očekávat po pravidelném používání:

Snížení bolesti

Akupunkturní masáž pomocí Motion Mat dokáže účinně zmírnit bolesti v různých částech těla. Může to být například bolest zad, ramen, krku, hlavy nebo kloubů. Uvolňováním napětí a stimulací nervových receptorů přináší podložka úlevu a pohodu do postižených oblastí.

Zlepšení spánku

Motion Mat má také pozitivní vliv na vaši kvalitu spánku. Regulérní používání podložky před spaním pomáhá uvolnit stres a napětí, což vám umožní snáze usnout a hlouběji se vyspat. Takto se ráno probudíte čerství a odpočatí.

Zvýšení energie

Díky lepšímu prokrvení a uvolnění napětí můžete očekávat nárůst energie a vitality po použití Motion Mat. Cítit se plný energie a odhodlání je v dnešním tempu života velmi důležité a podložka vám v tomto ohledu může skvěle pomoci.

Zklidnění mysli

Motion Mat je také skvělým nástrojem pro zklidnění mysli a redukci stresu. Průběžná akupunkturní masáž stimuluje produkci hormonů štěstí, jako je například endorfin, které přináší pocit pohody a blaha. Uvolněním napětí a vytvořením harmonie ve vašem těle se tak cítíte klidnější a vyrovnanější.

Jak používat Motion Mat?

Používání Motion Mat je velmi jednoduché. Podložku si položte na rovný povrch, jako je například postel, koberec nebo židle. Poté se na ni lehněte nebo posaďte tak, aby se mikrotipy dostaly do kontaktu s vaším tělem. Doporučuje se začít s krátkou dobou používání, například 10-15 minut, a postupně čas prodlužovat podle vašeho pocitu.

Pokud se na začátku cítíte příliš citliví na jehličky, můžete si podložku používat přes tenký ručník nebo prostěradlo a postupně si na to zvykat.

FAQ

Je používání Motion Mat bezpečné?

Ano, používání Motion Mat je zcela bezpečné. Mikrotipy na podložce jsou dostatečně ostré a přímo před použitím jsou dezinfikovány. Je důležité dbát na to, abyste nepoužívali podložku na otevřené rány nebo citlivou pokožku.

Je Motion Mat vhodný pro každého?

Ano, Motion Mat je určen pro všechny, kteří touží po uvolnění a zlepšení svého zdraví. Pokud jste však těhotná, trpíte srdečním onemocněním nebo jste v jiném zdravotním stavu, doporučujeme se nejprve poradit se svým lékařem.

Existují nějaké kontraindikace pro používání Motion Mat?

Ano, existují některé kontraindikace pro používání Motion Mat. Nepoužívejte podložku na otevřené rány, citlivou pokožku, kožní onemocnění nebo pokud jste alergičtí na materiál, ze kterého je podložka vyrobena.

Kolikrát denně bych měl Motion Mat používat?

Frekvence používání závisí na vašich potřebách a pocitu. Doporučujeme začít s poměrně krátkými časy (například 10 minut) a postupně čas prodlužovat. Mnoho lidí podložku používá jednou denně nebo před spaním. Je však vhodné naslouchat svému tělu a rozhodnout se podle toho, co vám vyhovuje nejlépe.

Jak lze podpořit čištění Motion Mat?

Podložku lze čistit vlhkým hadříkem nebo utěrkou. Doporučujeme nepoužívat příliš mnoho vody, abyste nepoškodili jehličky nebo podklad podložky.

Takže pokud hledáte skvělý nástroj pro relaxaci, zlepšení zdraví a zvýšení energie, Motion Mat je tou správnou volbou. Vyzkoušejte ho ještě dnes a užijte si přínosy akupunkturní masáže přímo u vás doma!

Neexistují žádné hodnocení tohoto produktu.

Napsat recenzi

Související produkty

Rhinofix - Korekce tvaru nosu
1 573 CZK 3 146 CZK
Veniselle - krém proti křečovým žilám
1 573 CZK 3 146 CZK
Toxic OFF - Repelent proti parazitům
1 077 CZK 2 154 CZK
Bluestone - komplex mužského vylepšení
1 077 CZK 2 154 CZK