Prostonel - tobolky pro prevenci prostatitidy

Prostonel - tobolky pro prevenci prostatitidy

Dostupnost: Skladem

Rychlé dodání již od 1 dne


Zaplaťte při převzetí


100% originální produkty od výrobce


920 CZK 1 840 CZK

Prostonel - tobolky pro prevenci prostatitidy

Vysoce účinný prostředek pro prevenci prostatitidy

Víte, že prostatitida je jednou z nejčastějších urologických onemocnění postihujících muže? Je to zánět prostaty, který může způsobovat nejen fyzické nepohodlí, ale také problémy s močením a sexuální funkce. Proto je prevence prostatitidy pro muže velmi důležitá.

V dnešní době je na trhu mnoho různých prostředků a doplňků stravy slibujících prevenci prostatitidy, ale málokterý z nich je skutečně účinný a spolehlivý. Proto vám přinášíme Prostonel - tobolky pro prevenci prostatitidy, které jsou vysoce účinným prostředkem, který vám pomůže udržet zdravou prostatu.

Jak Prostonel funguje?

Prostonel je inovativní přípravek vyvinutý výzkumnými týmy urologů a odborníků na výživu. Obsahuje unikátní kombinaci přírodních složek, které mají prokazatelný vliv na zdraví prostaty.

Výhodou Prostonelu je, že nejenom pomáhá zabránit vzniku prostatitidy, ale také působí preventivně proti dalším urologickým problémům. Díky svým účinným látkám pomáhá normalizovat hormonální hladiny, zlepšuje krevní oběh a snižuje zánětlivé procesy v prostatě.

Prostonel – složení

Prostonel obsahuje pouze přírodní a bezpečné složky, které mají prokazatelný účinek na zdraví prostaty. Mezi hlavní složky patří:

- Extrakt z dýně: Má protizánětlivé účinky a pomáhá snižovat otoky prostaty. Zároveň působí jako antioxidant a chrání buňky prostaty před poškozením volnými radikály.

- Extrakt z africké švestky: Obsahuje množství prospěšných látek, které působí protizánětlivě a posilují imunitní systém. Tato složka je také účinná při léčbě benigní hyperplazie prostaty.

- Extrakt ze ženšenu: Má pozitivní vliv na hormonální rovnováhu a podporuje správné fungování reprodukčního systému. Zlepšuje také krevní oběh v prostatě.

- Extrakt z palmy Sabal: Podporuje zdravou funkci prostaty a snižuje riziko vzniku benigní hyperplazie prostaty. Má také antiedematózní a antiflogistické vlastnosti.

- Extrakt z kopřivy: Má pozitivní účinky na močový systém a podporuje správné fungování prostaty.

- L-karnitin: Poskytuje potřebnou výživu pro zdravou funkci prostaty a sexuální vitality.

Díky tomuto složení je Prostonel jedinečným a účinným prostředkem pro prevenci prostatitidy.

Jak užívat Prostonel?

Prostonel je k dispozici ve formě tobolků. Doporučená denní dávka je 2 tobolky po jídle. Tobolky se zapíjí dostatečným množstvím vody. Pro dosažení maximálního účinku je důležité dodržovat doporučenou dávku a pravidelně užívat Prostonel.

FAQ

1. Jak dlouho trvá, než Prostonel začne působit?

Doba, po které začnete vnímat účinky Prostonelu, se může lišit u jednotlivých osob. Většinou dochází k postupnému zlepšování stavu po několika týdnech pravidelného užívání. Doporučujeme užívat Prostonel minimálně po dobu 3 měsíců pro dosažení optimálních výsledků.

2. Existují nějaké vedlejší účinky při užívání Prostonelu?

Prostonel obsahuje pouze přírodní složky a je dobře tolerován většinou pacientů. Vedlejší účinky jsou velmi vzácné. Pokud však máte nějaké závažné zdravotní problémy nebo užíváte jiné léky, poraďte se se svým lékařem před zahájením léčby Prostonelem.

3. Můžu užívat Prostonel spolu s jinými léky?

Pokud užíváte jiné léky nebo trpíte nějakým zdravotním stavem, doporučujeme se poradit se svým lékařem před zahájením léčby Prostonelem. Většinou však není problém užívat Prostonel spolu s jinými léky.

4. Je Prostonel vhodný pro dlouhodobé užívání?

Ano, Prostonel je vhodný pro dlouhodobé užívání. Pravidelné užívání Prostonelu pomáhá udržet zdravou prostatu a předcházet vzniku prostatitidy. Doporučujeme užívat Prostonel dlouhodobě pro udržení optimální kondice prostaty.

5. Kde mohu zakoupit Prostonel?

Prostonel je možné zakoupit přímo na našem oficiálním webu. Nabízíme také různé výhodné balíčky, které vám umožní ušetřit při nákupu.

Neexistují žádné hodnocení tohoto produktu.

Napsat recenzi

Související produkty

Cardinol - lék na hypertenzi
890 CZK 1 780 CZK
CardioActive - kapky na hypertenzi
890 CZK 1 780 CZK
EasyTrainer - Neoprenová sada na hubnutí
1 290 CZK 2 580 CZK