Dron 998PRO - multifunkční dron

Dron 998PRO - multifunkční dron

Dostupnost: Skladem

Rychlé dodání již od 1 dne


Zaplaťte při převzetí


100% originální produkty od výrobce


1 290 CZK 2 580 CZK

Dron 998PRO - multifunkční dron

Dron 998PRO je jedním z nejmodernějších a nejvyspělejších dronů na trhu. S nabídkou mnoha funkcí a vlastností je ideální volbou pro nadšence dronů, profesionální fotografy a všechny, kteří hledají výkonný a víceúčelový nástroj pro leteckou fotografii a videografii.

Profesionální design a kvalita

Dron 998PRO přichází s elegantním a sofistikovaným designem. Jeho robustní konstrukce kombinuje lehké materiály s odolným rámcem, který zajišťuje pevnost a odolnost vůči nárazům a pádům. Tento dron je vyroben z vysoce kvalitního materiálu, který zajišťuje dlouhou životnost a spolehlivost.

Inteligentní letové režimy

Dron 998PRO je vybaven pokročilými letovými režimy, které umožňují přizpůsobit dron různým potřebám a situacím. Například má funkci sledování založenou na přesném snímání obrazu, která umožňuje dronu automaticky sledovat vybraný objekt. Díky tomuto režimu můžete snadno zachytit pohybující se objekt a získat perfektní snímky a videa.

Dalším inteligentním režimem je režim trasy, který umožňuje programovat dron, aby sledoval konkrétní trasu. To je užitečné při pořizování panoramatických snímků z vybraných míst, nebo při sledování různých prostředí z různých úhlů.

Špičková kamera pro kvalitní snímky a videa

Dron 998PRO je vybaven špičkovou kamerou, která umožňuje pořizovat kvalitní snímky a videa ve vysokém rozlišení. Kamera má schopnost natáčet až ve 4K rozlišení, při kterém je zachována každá drobná podrobnost. Díky vestavěné stabilizaci obrazu jsou vaše snímky a videa hladké a stabilní, aniž by byly ovlivněny vibracemi nebo pohyby dronu.

Kamera má také možnost živého přenosu, díky kterému můžete sledovat živý obraz z dronu přímo na svůj mobilní telefon nebo tablet. To vám umožní být vždy v obraze a snadno řídit dron z pohledu jeho kamery.

Bezpečnost a ochrana

Dron 998PRO je vybaven celou řadou bezpečnostních funkcí, které zajišťují bezpečný a spolehlivý let. Například má zabudovaný systém proti srážce, který dokáže automaticky detekovat překážky a zabránit střetu. Tato funkce chrání váš dron před nehodami a poškozením.

Další důležitou bezpečnostní funkcí je návratová funkce, která umožňuje dronu bezpečně se vrátit na výchozí místo. Stačí jednoduše stisknout tlačítko a dron se automaticky vrátí k vám. Tato funkce je užitečná pro případ, že byste ztratili ovládání nad dronem nebo byste ho chtěli rychle přivolat zpět.

FAQ

Je dron 998PRO snadno ovladatelný?

Ano, dron 998PRO je navržen tak, aby byl snadno ovladatelný. Má intuitivní ovládací panel a přehledné ovládací prvky, které umožňují pohodlné řízení dronu i pro začátečníky.

Jak dlouho může dron 998PRO létat na jedno nabití?

Dron 998PRO má velkou kapacitu baterie, která umožňuje až 30 minut letu na jedno nabití. To je dostatek času pro záznam dokonalých snímků a videí.

Je možné rozšířit paměťovou kapacitu dronu 998PRO?

Ano, dron 998PRO má vestavěnou paměťovou kapacitu, kterou lze rozšířit pomocí paměťových karet. To vám umožňuje pořizovat a ukládat ještě více snímků a videí přímo na dronu.

Lze dron 998PRO použít i za horšího počasí?

Dron 998PRO je navržen tak, aby odolával různým povětrnostním podmínkám. Má odolnou konstrukci a vodotěsné tělo, které umožňuje letět i za nepříznivého počasí. Přesto však doporučujeme, abyste let s dronem prováděli za vhodných povětrnostních podmínek a dodržovali místní pravidla letu s dronem.

Jaký je dosah ovládání dronu 998PRO?

Dron 998PRO má dosah ovládání až 5 kilometrů. To vám dává svobodu prozkoumávat vzdálené oblasti a zachytit úchvatné snímky z širokého úhlu.

Dron 998PRO je tedy ideální volbou pro všechny, kteří hledají výkonný a multifunkční dron pro leteckou fotografii a videografii. S jeho špičkovými funkcemi a vlastnostmi můžete snadno zachytit a sdílet úžasné momenty z ptačí perspektivy.

Neexistují žádné hodnocení tohoto produktu.

Napsat recenzi

Související produkty

Bankonbet - Sázky
1 CZK 99 CZK
Alcozar - lék na léčbu alkoholismu
849 CZK 1 698 CZK
InDiva System - produkt na hubnutí
890 CZK 1 780 CZK
KETO Diet Drops - kapky na hubnutí
890 CZK 1 780 CZK