Doprava a platba


Vítejte na našem tržišti zboží se slevou v České republice! Snažíme se vám poskytnout co nejpohodlnější a nejpříjemnější nákupní cestu, a proto nabízíme různé možnosti doručení a bezpečné způsoby platby.


Doručení zboží se provádí různými způsoby, abyste si mohli vybrat ten nejvhodnější pro sebe:


1. Vyzvednutí: Svou objednávku si můžete vyzvednout sami na našem místě vyzvednutí na místě, které vám vyhovuje. Nabízíme širokou síť odběrných míst po celé ČR, abyste si mohli vybrat to nejvýhodnější místo pro převzetí zboží.


2. Pošta: Nabízíme doručení prostřednictvím poštovních služeb. Vaše objednávka bude doručena na vámi uvedenou adresu ve stanoveném časovém rámci. Upozorňujeme, že dodací lhůty se mohou lišit v závislosti na vaší lokalitě a dostupnosti poštovních služeb.


3. Doručení kurýrem: Máme také možnost doručení kurýrem. Kurýr doručí vaši objednávku přímo k vašim dveřím v určený čas. Upozorňujeme, že dodací lhůty závisí na vaší poloze a dostupnosti kurýrní služby.


S potěšením vás také informujeme, že náklady na dopravu jsou pro naše zákazníky zdarma. Pokrýváme náklady na dopravu, abyste si mohli užívat pohodlí a úspor při každém nákupu.


Co se týče platby za vaši objednávku, máme několik bezpečných a pohodlných metod:


1. Hotově: Objednávku můžete zaplatit v hotovosti při vyzvednutí nebo při převzetí zboží od kurýra.


2. Bankovní převod: Pokud je to pro vás výhodnější, můžete objednávku zaplatit bankovním převodem. Poskytneme vám všechny potřebné údaje k převodu.


Chápeme, že bezpečnost vašich platebních údajů je velmi důležitá. Proto používáme pokročilé technologie a bezpečnostní opatření k ochraně vašich platebních údajů.


Snažíme se, aby byl váš nákup co nejpohodlnější a nejpříjemnější. Máte-li jakékoli dotazy nebo obavy týkající se dopravy nebo platby, náš tým zákaznických služeb je vždy připraven vám pomoci. Vážíme si vaší důvěry a jsme ochotni udělat vše pro to, aby vaše nakupování na našem trhu bylo bez stresu a vyhovovalo všem vašim potřebám.


Vyberte si pohodlný způsob doručení a preferovaný způsob platby a užijte si každý nákup v naprostém pohodlí. Garantujeme, že vaše objednávka bude doručena včas a vaše platba bude zpracována bezpečně.