Politika vrácení a výměny


My si na našem tržišti zboží se slevou v České republice vážíme každého našeho klienta a snažíme se Vám poskytnout komfort a jistotu při každém nákupu. Chápeme, že mohou nastat situace, kdy budete muset položku vrátit nebo vyměnit, a rádi vám nabídneme flexibilní politiku, která nejlépe vyhovuje vašim potřebám.


Naše zásady vrácení a výměny jsou založeny na vaší spokojenosti s nákupem. Garantujeme, že každý produkt zakoupený na našem trhu splňuje jeho popis a vysoké standardy kvality. Pokud však zjistíte vadu, špatnou velikost nebo prostě nejste se zakoupeným produktem spokojeni, jsme ochotni vám nabídnout možnost vrácení nebo výměny v určité lhůtě.


Náš postup vrácení a výměny je velmi jednoduchý a transparentní. Pokud potřebujete zboží vrátit nebo vyměnit, kontaktujte nás do 14 dnů od obdržení zboží. Jsme připraveni zvážit váš požadavek a nabídnout vám nejlepší řešení, které splní vaše potřeby a preference.


V případě vrácení věci je důležité ji zachovat v původním stavu, bez známek používání a kompletní. Po obdržení vráceného zboží a kontrole jeho stavu vám vrátíme vrácenou částku. Upozorňujeme, že vrácení peněz může nějakou dobu trvat v závislosti na použité platební metodě.


Pokud dáváte přednost výměně zboží, jsme připraveni Vám nabídnout široký výběr dalších položek z našeho tržiště. Při výměně položky s doplatkem si můžete vybrat dražší položku a zaplatit rozdíl v ceně, nebo si vzít položku za nižší cenu a získat zpět rozdíl. V každém případě se vám snažíme nabídnout řešení, které nejlépe vyhovuje vašim potřebám.


Naše zákazníky také odměňujeme loajalitou a nabízíme Program spokojenosti zákazníků. Prostřednictvím tohoto programu můžete získat další výhody výměny a vrácení, jako je prodloužené vrácení nebo speciální nabídky výměny.


Snažíme se, aby byl proces vrácení a výměny pro vás co nejjednodušší a nejpohodlnější. Máte-li jakékoli dotazy nebo obavy týkající se našich zásad vrácení nebo výměny, náš tým zákaznické podpory je vždy připraven vám pomoci. Vážíme si vaší důvěry a jsme připraveni udělat vše pro to, aby vaše nakupování na našem trhu bylo příjemné a bez stresu.


Nakupujte na našem tržišti s klidem a vědomím, že máte možnost vrácení nebo výměny. Jsme odhodláni k vaší spokojenosti a zavazujeme se, že vaše nakupování na našem tržišti bude takové, abyste se k nám znovu a znovu vraceli.